Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Chives Chopped | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Chives Chopped
Other
Woolworths own brand
Woolworths Chives Chopped
2g · Woolworths
Woolworths
$2.00
$100.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
2g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chopped Red Chilli In Brine
at Coles
210g
$3.50
$1.67 / 100g
$98.33 less per 100g
Add to cart
Chopped Kale
at Coles
140g
$3.30
$2.36 / 100g
$97.64 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Freshly Chopped Chilli
at Coles
160g
$4.00
$2.50 / 100g
$97.50 less per 100g
Add to cart
Chives Chopped
at Coles
7g
$5.80
$82.86 / 100g
$17.14 less per 100g
Add to cart