Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
SPC Peaches Sliced In Juice Canned Fruit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
SPC Peaches Sliced In Juice Canned Fruit
Drinks
SPC Peaches Sliced In Juice Canned Fruit
825g · SPC
Woolworths
$4.00
$5.30
48.5c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$3.92 / 100g
$4.70
120g
$3.92 / 100g
$4.70
120g
$3.92 / 100g
$4.70
425g
82.4c / 100g
$3.50
825g
48.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.00
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit Salad In Juice
at Coles
825g
$3.60
43.6c / 100g
4.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Aisle
Drinks
Brand
SPC
Size
825g
Store brand
No