Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Raw Sugar Organic | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Macro Organic Raw Sugar Organic
Pantry
Woolworths own brand
Macro Organic Raw Sugar Organic
1kg · Macro
Woolworths
$2.70
27c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.45 / 100g
$4.90
200g
$3.45 / 100g
$6.90
420g
35.7c / 100g
$1.50
425g
35.3c / 100g
$1.50
450g
$3.44 / 100g
$15.50
1kg
27c / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$2.70
Add from Woolies
Viewing
$2.70
Details
Aisle
Pantry
Brand
Macro
Size
1kg
Store brand
Woolworths