Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Garlic Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Garlic Salt
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Garlic Salt
72g · Woolworths
Woolworths
$2.00
$2.78 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
72g
$2.78 / 100g
Viewing
$2.00
110g
$3.09 / 100g
$3.40
110g
$3.64 / 100g
$4.00
180g
$3.06 / 100g
$5.50
500g
60c / 100g
$3.00
1kg
32.5c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Salt
at Coles
2kg
$3.50
17.5c / 100g
$2.60 less per 100g
Add to cart
Table Salt
at Coles
1kg
$2.00
20c / 100g
$2.58 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
$3.25
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
72g
Store brand
Woolworths
Salt
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
$2.56 less per 100g
Add to cart
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$2.54 less per 100g
Add to cart