Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sandhurst Tomatoes Sundried | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Sandhurst Tomatoes Sundried
Fruit & Veg
Sandhurst Tomatoes Sundried
125g · Sandhurst
Woolworths
$4.00
$5.00
$3.20 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Sandhurst
Size
125g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Italian Diced Tomatoes 400g
at Aldi
400g
$0.95
23.8c / 100g
$2.96 less per 100g
Add to cart
Italian Diced Tomatoes
at Coles
800g
$2.00
25c / 100g
$2.95 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Italian Diced Tomatoes
at Coles
400g
$1.10
27.5c / 100g
$2.92 less per 100g
Add to cart
Whole Peeled Italian Tomatoes
at Coles
400g
$1.10
27.5c / 100g
$2.92 less per 100g
Add to cart