Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pandaroo Sushi Rice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Pandaroo Sushi Rice
Pantry
Pandaroo Sushi Rice
1kg · Pandaroo
Woolworths
$5.50
55c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.53 / 100g
$2.30
200g
$1.05 / 100g
$2.10
1kg
55c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Pandaroo
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Long Grain Rice 2kg
at Aldi
2kg
$3.59
18c / 100g
37.1c less per 100g
Add to cart
White Long Grain Rice
at Coles
1kg
$1.80
18c / 100g
37c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
White Long Grain Rice
at Coles
2kg
$3.60
18c / 100g
37c less per 100g
Add to cart
Special
Crown Basmati Rice
at Coles
5kg
$11.00
$14.00
22c / 100g
33c less per 100g
Add to cart