Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Old El Paso Enchilada Dinner Kit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Old El Paso Enchilada Dinner Kit
Other
Old El Paso Enchilada Dinner Kit
520g · Old El Paso
Woolworths
$4.25
$8.50
81.7c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.25
Lowest
$4.25
Highest
$4.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
485g
87.6c / 100g
$4.25
485g
87.6c / 100g
$4.25
520g
81.7c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.25
1.04kg
$1.15 / 100g
$12.00
Details
Aisle
Other
Brand
Old El Paso
Size
520g
Store brand
No
Woolworths
$4.25
Add from Woolies