Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mission Corn Tortilla Triangles Extreme Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Mission Corn Tortilla Triangles Extreme Cheese
Bakery
Mission Corn Tortilla Triangles Extreme Cheese
230g · Mission
Woolworths
$4.00
$1.74 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Mission
Size
230g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cheese & Garlic Baguette
at Coles
250g
$3.70
$1.48 / 100g
25.9c less per 100g
Add to cart
Cheese Fetta Danish Style
at Coles
200g
$3.00
$1.50 / 100g
23.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies