Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Canned Shredded Chicken Teriyaki | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Canned Shredded Chicken Teriyaki
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Canned Shredded Chicken Teriyaki
85g · Woolworths
Woolworths
$1.40
$1.65 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.40
Lowest
$1.40
Highest
$1.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.65 / 100g
Viewing
$1.40
350g
$1.14 / 100g
Best value per 100g
$4.00
400g
$1.30 / 100g
$5.20
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
85g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Honey Teriyaki Stir Fry Sauce
at Coles
510g
$4.00
78.4c / 100g
86.3c less per 100g
Add to cart
Teriyaki Chicken with Rice Meal Kit 350g
at Aldi
350g
$3.79
$1.08 / 100g
56.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.40
Add from Woolies
Meal Box Teriyaki Chicken With Rice
at Coles
350g
$4.00
$1.14 / 100g
50.4c less per 100g
Add to cart
Special
Teriyaki Stir Fry Sauce
at Coles
250g
$3.30
$4.40
$1.32 / 100g
32.7c less per 100g
Add to cart