Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Jelly Strawberry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Woolworths Jelly Strawberry
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Woolworths Jelly Strawberry
85g · Woolworths
Woolworths
$1.30
$1.53 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.30
Lowest
$1.30
Highest
$1.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.53 / 100g
Viewing
$1.30
95g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
$0.95
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Woolworths
Size
85g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Two Fruits in Strawberry Jelly 4 Pack 125g
at Aldi
500g
$1.79
35.8c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Two Fruits In Strawberry Jelly 4 Pack
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.30
Add from Woolies
Strawberry Jelly 4 Pack
at Coles
500g
$2.10
42c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Crème Wafers Strawberry 125g
at Aldi
125g
$0.79
63.2c / 100g
89.7c less per 100g
Add to cart