Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Simson's Pantry Mini Naans Garlic & Herb | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Simson's Pantry Mini Naans Garlic & Herb
Fruit & Veg
Simson's Pantry Mini Naans Garlic & Herb
225g · Simson's Pantry
Woolworths
$4.00
$1.78 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Simson's Pantry
Size
225g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mixed Herb Crushed Tomatoes
at Coles
400g
$1.30
32.5c / 100g
$1.45 less per 100g
Add to cart
Polpa Finely Chopped Tomatoes With Herb
at Coles
400g
$2.75
68.8c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Special
Garlic & Herb Flatbreads
at Coles
510g
$4.50
$7.00
88.2c / 100g
89.5c less per 100g
Add to cart
Lemon & Herb Corn Ribs
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
77.8c less per 100g
Add to cart