Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hoyt's Paprika Sweet Smoked | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Hoyt's Paprika Sweet Smoked
Other
Hoyt's Paprika Sweet Smoked
140g · Hoyt's
Woolworths
$6.50
$4.64 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Hoyt's
Size
140g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Smoked Oysters in Springwater 85g
at Aldi
85g
$1.39
$1.64 / 100g
$3.01 less per 100g
Add to cart
Mousse Smoked Trout
at Coles
200g
$6.00
$3.00 / 100g
$1.64 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies