Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Savour Snacks Peas Wasabi Flavoured | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Savour Snacks Peas Wasabi Flavoured
Other
Savour Snacks Peas Wasabi Flavoured
100g · Savour
Woolworths
$2.00
$2.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Savour
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Maple Flavoured Syrup
at Coles
375g
$2.50
66.7c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Fruit Flavoured Rainbow Sticks 24 Pack
at Coles
480g
$5.00
$1.04 / 100g
95.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Lemon & Raspberry Flavoured Tarts 6 Pack
at Coles
270g
$3.90
$1.44 / 100g
55.6c less per 100g
Add to cart