Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Verity Prunes Large | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Verity Prunes Large
Pantry
Verity Prunes Large
750g · Verity
Woolworths
$6.70
89.3c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.70
Lowest
$6.70
Highest
$6.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.76 / 100g
$6.60
750g
89.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.70
Details
Aisle
Pantry
Brand
Verity
Size
750g
Store brand
No
Woolworths
$6.70
Add from Woolies