Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Australia's Own UHT Whipping Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Australia's Own UHT Whipping Cream
Dairy & Eggs
Australia's Own UHT Whipping Cream
250ml · Australia's Own
Woolworths
$2.90
$3.20
$11.60 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Australia's Own
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$9.95 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$9.95 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.90
Add from Woolies
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$9.90 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
2L
$3.40
$1.70 / L
$9.90 less per L
Add to cart