Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hershey's Caramel Topping Syrup | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Hershey's Caramel Topping Syrup
Other
Hershey's Caramel Topping Syrup
425g · Hershey's
Woolworths
$5.00
$1.18 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Hershey's
Size
425g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Lychees In Syrup
at Coles
567g
$2.30
40.6c / 100g
77.1c less per 100g
Add to cart
Diced Peaches in Syrup 4 Pack
at Coles
480g
$1.95
40.6c / 100g
77c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.00
Add from Woolies
Special
Glucose Syrup
at Coles
500g
$2.45
$3.45
49c / 100g
68.6c less per 100g
Add to cart
Pitted Lychees In Syrup
at Coles
560g
$3.00
53.6c / 100g
64.1c less per 100g
Add to cart