Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kids 3 in 1 Merry Strawberry Shampoo Conditioner & Bodywash | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Kids 3 in 1 Merry Strawberry Shampoo Conditioner & Bodywash
Baby & Kids
Kids 3 in 1 Merry Strawberry Shampoo Conditioner & Bodywash
700ml · Palmolive
Coles
$8.80
$11.00
$12.57 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.80
Lowest
$8.80
Highest
$8.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350ml
$20.00 / L
$7.00
700ml
$12.57 / L
Best value per L
Viewing
$8.80
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Palmolive
Size
700ml
Store brand
No
Coles
$8.80
Add from Coles