Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Australian Walnuts | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Macro Australian Walnuts
Other
Woolworths own brand
Macro Australian Walnuts
250g · Macro
Woolworths
$9.30
$3.72 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.30
Lowest
$9.30
Highest
$9.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Macro
Size
250g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Australian Walnuts In Shell
at Coles
400g
$6.00
$1.50 / 100g
$2.22 less per 100g
Add to cart
Californian Walnuts
at Coles
1kg
$19.00
$1.90 / 100g
$1.82 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.30
Add from Woolies
Californian Walnuts
at Coles
350g
$8.10
$2.31 / 100g
$1.41 less per 100g
Add to cart
Californian Walnuts
at Coles
150g
$3.90
$2.60 / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart