Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Dates | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Macro Organic Dates
Pantry
Woolworths own brand
Macro Organic Dates
500g · Macro
Woolworths
$6.00
$1.20 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.45 / 100g
$6.90
500g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Macro
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pitted Dates
at Coles
500g
$3.00
60c / 100g
60c less per 100g
Add to cart
Dried Pitted Dates
at Coles
500g
$4.30
86c / 100g
34c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies