Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
The Big Cheese XL Mac & Cheese Bowl | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Home & Garden
/
The Big Cheese XL Mac & Cheese Bowl
Home & Garden
The Big Cheese XL Mac & Cheese Bowl
105g · The Big Cheese
Woolworths
$2.80
$2.67 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Home & Garden
Brand
The Big Cheese
Size
105g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Thai Green Curry Tuna Bowl 190g
at Aldi
190g
$2.99
$1.57 / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Mexican Style Lunch Bowl
at Coles
220g
$4.00
$1.82 / 100g
84.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
Moroccan Style Lunch Bowl
at Coles
220g
$4.00
$1.82 / 100g
84.8c less per 100g
Add to cart
Italian Style Lunch Bowl
at Coles
220g
$4.00
$1.82 / 100g
84.8c less per 100g
Add to cart