Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Jelly Lime | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Woolworths Jelly Lime
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Woolworths Jelly Lime
85g · Woolworths
Woolworths
$1.30
$1.53 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.30
Lowest
$1.30
Highest
$1.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.53 / 100g
Viewing
$1.30
95g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
$0.95
95g
$1.00 / 100g
$0.95
95g
$1.00 / 100g
$0.95
120g
$1.63 / 100g
$1.95
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Peach in Mango Jelly 4 Pack 125g
at Aldi
500g
$1.79
35.8c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Two Fruits in Strawberry Jelly 4 Pack 125g
at Aldi
500g
$1.79
35.8c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.30
Add from Woolies
Snacks & Confectionery
Brand
Woolworths
Size
85g
Store brand
Woolworths
Two Fruits In Strawberry Jelly 4 Pack
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart
Peach In Mango Flavoured Jelly 4 Pack
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart