Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gravox Traditional Gravy Mix TRADITIONAL | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Gravox Traditional Gravy Mix TRADITIONAL
Pantry
Gravox Traditional Gravy Mix TRADITIONAL
425g · Gravox
Woolworths
$5.60
$1.32 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.60
Lowest
$5.60
Highest
$5.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$4.33 / 100g
$5.20
120g
$4.33 / 100g
$5.20
165g
$2.24 / 100g
$3.70
425g
$1.32 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.60
Details
Aisle
Pantry
Brand
Gravox
Size
425g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Traditional Passata
at Coles
700g
$3.50
50c / 100g
81.8c less per 100g
Add to cart
Refried Beans Traditional 454g
at Aldi
454g
$2.39
52.6c / 100g
79.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.60
Add from Woolies
Traditional Gravy
at Coles
425g
$3.60
84.7c / 100g
47.1c less per 100g
Add to cart
Traditional Mayonnaise
at Coles
700g
$6.00
85.7c / 100g
46.1c less per 100g
Add to cart