Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Three Threes Gherkins Sweet Spiced | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Three Threes Gherkins Sweet Spiced
Other
Three Threes Gherkins Sweet Spiced
260g · Three Threes
Woolworths
$3.20
$1.23 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.20
Lowest
$3.20
Highest
$3.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
260g
$1.23 / 100g
Viewing
$3.20
540g
79.6c / 100g
Best value per 100g
$4.30
Details
Aisle
Other
Brand
Three Threes
Size
260g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Spiced Gherkins
at Coles
540g
$2.00
37c / 100g
86c less per 100g
Add to cart
Sweet Spiced Gherkins
at Coles
540g
$4.30
79.6c / 100g
43.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.20
Add from Woolies
Sweet Spiced Gherkins
at Coles
560g
$5.00
89.3c / 100g
33.8c less per 100g
Add to cart