Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Campos Superior Coffee Beans | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Campos Superior Coffee Beans
Drinks
Campos Superior Coffee Beans
1kg · Campos
Woolworths
$65.00
$6.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$65.00
Lowest
$65.00
Highest
$65.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$7.60 / 100g
$38.00
500g
$7.60 / 100g
$38.00
500g
$7.90 / 100g
$39.50
500g
$7.90 / 100g
$39.50
500g
$7.60 / 100g
$38.00
1kg
$6.50 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Coffee Beans Medium 1kg
at Aldi
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
$4.70 less per 100g
Add to cart
Coffee Beans Dark 1kg
at Aldi
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
$4.70 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$65.00
Add from Woolies
Viewing
$65.00
Details
Aisle
Drinks
Brand
Campos
Size
1kg
Store brand
No
Coffee Beans
at Coles
1kg
$18.00
$1.80 / 100g
$4.70 less per 100g
Add to cart
Urban Coffee Culture Strong Beans
at Coles
1kg
$26.00
$2.60 / 100g
$3.90 less per 100g
Add to cart