Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Corn Relish | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Corn Relish
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Corn Relish
250g · Woolworths
Woolworths
$2.80
$1.12 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.12 / 100g
Viewing
$2.80
260g
$1.08 / 100g
Best value per 100g
$2.80
260g
$1.08 / 100g
$2.80
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
250g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Royal Relish
at Coles
1kg
$9.00
90c / 100g
22c less per 100g
Add to cart
Traditional Tomato Relish
at Coles
400g
$3.90
97.5c / 100g
14.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies