Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Cooking Chocolate Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Woolworths Cooking Chocolate Milk
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Woolworths Cooking Chocolate Milk
200g · Woolworths
Woolworths
$4.50
$2.25 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Woolworths
Size
200g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Milk Arrowroot Biscuits 250g
at Aldi
250g
$1.39
55.6c / 100g
$1.69 less per 100g
Add to cart
Malted Milk Biscuit
at Coles
200g
$1.25
62.5c / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Milky Max Dairy Snack Chocolate 12x100g
at Coles
1.2kg
$8.80
73.3c / 100g
$1.52 less per 100g
Add to cart
Milk Chocolate Digestives 300g
at Aldi
300g
$2.99
99.7c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart