Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Three Threes Australian Gherkins Sweet Sliced | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Three Threes Australian Gherkins Sweet Sliced
Other
Three Threes Australian Gherkins Sweet Sliced
400g · Three Threes
Woolworths
$4.00
$4.50
$1.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.00 / 100g
Viewing
$4.00
415g
92.8c / 100g
Best value per 100g
$3.85
Details
Aisle
Other
Brand
Three Threes
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sliced Beetroot
at Coles
420g
$1.50
35.7c / 100g
64.3c less per 100g
Add to cart
Sliced Beetroot
at Coles
825g
$3.25
39.4c / 100g
60.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Sliced Beetroot
at Coles
425g
$1.90
44.7c / 100g
55.3c less per 100g
Add to cart
Sliced Beetroot
at Coles
850g
$3.85
45.3c / 100g
54.7c less per 100g
Add to cart