Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Buckwheat Raw | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Macro Organic Buckwheat Raw
Other
Woolworths own brand
Macro Organic Buckwheat Raw
500g · Macro
Woolworths
$5.00
$1.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Macro
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Premium Raw Sunflower Kernals
at Coles
500g
$2.25
$4.50
45c / 100g
55c less per 100g
Add to cart
High Performance Crawling Insect Spray 350g
at Aldi
350g
$3.49
99.7c / 100g
Woolworths
$5.00
Add from Woolies
0.3c less per 100g
Add to cart