Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Three Threes Pickled Onions | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Three Threes Pickled Onions
Fruit & Veg
Three Threes Pickled Onions
520g · Three Threes
Woolworths
$4.75
$5.25
91.3c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.75
Lowest
$4.75
Highest
$4.75
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.05 / 100g
$5.25
500g
$1.05 / 100g
$5.25
520g
91.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.75
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Three Threes
Size
520g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
I'm Perfect Onions Prepack
at Coles
2kg
$4.50
22.5c / 100g
68.8c less per 100g
Add to cart
Brown Onions
at Coles
1kg
$2.50
25c / 100g
66.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.75
Add from Woolies
Brown Onions 1kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
61.4c less per 100g
Add to cart
Brown Onions per kg
at Aldi
180g
$0.63
35c / 100g
56.3c less per 100g
Add to cart