Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
MasterFoods Country Beef Casserole Slow Cook Recipe Base | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
MasterFoods Country Beef Casserole Slow Cook Recipe Base
Pantry
MasterFoods Country Beef Casserole Slow Cook Recipe Base
175g · MasterFoods
Woolworths
$3.00
$1.71 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
MasterFoods
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Honey Mustard Recipe Base
at Coles
285g
$3.00
$3.65
$1.05 / 100g
66.2c less per 100g
Add to cart
Special
Plant Based Mayonnaise Jar
at Coles
320g
$4.00
Woolworths
$3.00
Add from Woolies
$8.00
$1.25 / 100g
46.4c less per 100g
Add to cart
Honey Mustard Chicken Recipe Base175g
at Aldi
175g
$2.49
$1.42 / 100g
29.1c less per 100g
Add to cart
Special
Vegetable Oil Hot Pot Base
at Coles
220g
$3.60
$4.60
$1.64 / 100g
7.8c less per 100g
Add to cart