Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Safcol Wild Alaskan Pink Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Safcol Wild Alaskan Pink Salmon
Meat & Seafood
Safcol Wild Alaskan Pink Salmon
415g · Safcol
Woolworths
$8.50
$2.05 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$2.32 / 100g
$2.20
95g
$2.32 / 100g
$2.20
100g
$2.40 / 100g
$2.40
200g
$2.50 / 100g
$5.00
210g
$2.38 / 100g
$5.00
415g
$2.05 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salmon Pink
at Coles
415g
$6.50
$1.57 / 100g
48.2c less per 100g
Add to cart
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
48c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.50
Add from Woolies
Viewing
$8.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Safcol
Size
415g
Store brand
No
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
48c less per 100g
Add to cart
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
48c less per 100g
Add to cart