Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
John West Chunky Tuna In Brine | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
John West Chunky Tuna In Brine
Meat & Seafood
John West Chunky Tuna In Brine
425g · John West
Woolworths
$6.30
$1.48 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.84 / 100g
$4.80
200g
$2.25 / 100g
$4.50
425g
$1.48 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.30
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
John West
Size
425g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna In Brine
at Coles
425g
$3.30
77.6c / 100g
70.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.30
Add from Woolies