Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
SPC Pears Sliced In Juice No Added Sugar | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
SPC Pears Sliced In Juice No Added Sugar
Drinks
SPC Pears Sliced In Juice No Added Sugar
825g · SPC
Woolworths
$5.30
64.2c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.30
Lowest
$5.30
Highest
$5.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$3.92 / 100g
$4.70
825g
64.2c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.30
Details
Aisle
Drinks
Brand
SPC
Size
825g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Coffee Sugar Crystals
at Coles
500g
$3.00
$3.45
60c / 100g
4.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.30
Add from Woolies