Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Passage To Asia Pad Thai | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Passage To Asia Pad Thai
Other
Passage To Asia Pad Thai
200g · Passage To Asia
Woolworths
$3.80
$1.90 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Passage To Asia
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Thai Green Curry Meal Kit 412g
at Aldi
412g
$4.99
$1.21 / 100g
68.9c less per 100g
Add to cart
Pad Thai Meal Kit 368g
at Aldi
368g
$4.99
$1.36 / 100g
54.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.80
Add from Woolies
Special
Thai Yellow Curry Kit
at Coles
404g
$6.00
$9.00
$1.49 / 100g
41.5c less per 100g
Add to cart
Special
Pad Thai Cooking Kit
at Coles
358g
$6.00
$9.00
$1.68 / 100g
22.4c less per 100g
Add to cart