Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nature Valley Crunchy Oats & Honey Granola Bars Family | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Nature Valley Crunchy Oats & Honey Granola Bars Family
Snacks & Confectionery
Nature Valley Crunchy Oats & Honey Granola Bars Family
504g · Nature Valley
Woolworths
$9.00
$1.79 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Nature Valley
Size
504g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Rice Crackers Family Pack
at Coles
520g
$4.25
81.7c / 100g
96.8c less per 100g
Add to cart
Family Favourites Assorted Biscuits 500g
at Aldi
500g
$4.99
99.8c / 100g
78.8c less per 100g
Woolworths
$9.00
Add from Woolies
Add to cart
Family Favourites Assorted Biscuits
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
78.6c less per 100g
Add to cart
Oreo Original Cookies Family Pack 393g
at Aldi
393g
$4.99
$1.27 / 100g
51.6c less per 100g
Add to cart