Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Praise French Dressing 99% Fat Free | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Praise French Dressing 99% Fat Free
Other
Praise French Dressing 99% Fat Free
330ml · Praise
Woolworths
$2.80
$3.60
$8.48 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Praise
Size
330ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Skinny Low Fat Free
at Coles
2L
$5.60
$2.80 / L
$5.68 less per L
Add to cart
Italian Fat Free Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$3.06 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
Balsamic Fat Free Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$3.06 less per L
Add to cart
Special
Triple Shot Lactose Free
at Coles
500ml
$2.90
$4.20
$5.80 / L
$2.68 less per L
Add to cart