Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tiao Hu Oyster Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Tiao Hu Oyster Sauce
Pantry
Tiao Hu Oyster Sauce
300ml · Tiao Hu
Woolworths
$2.30
$7.67 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.30
Lowest
$2.30
Highest
$2.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Tiao Hu
Size
300ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$5.17 less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$5.17 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.30
Add from Woolies
BBQ Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$5.17 less per L
Add to cart
Tomato Sauce Value Pack
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$4.67 less per L
Add to cart