Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fix & Fogg Everything Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Fix & Fogg Everything Butter
Dairy & Eggs
Fix & Fogg Everything Butter
275g · Fix & Fogg
Woolworths
$4.50
$5.00
$1.64 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Fix & Fogg
Size
275g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Buttermilk Pancake Mix & Shake 375g
at Aldi
375g
$1.85
49.3c / 100g
$1.14 less per 100g
Add to cart
Buttermilk Pancake Shake Mix
at Coles
350g
$1.85
52.9c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Organic Pancake Mix Buttermilk Value Pack
at Coles
1kg
$8.50
85c / 100g
78.6c less per 100g
Add to cart
Parmentier Potatoes With Herb Butter
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
63.6c less per 100g
Add to cart