Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
SPC Plums In Juice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
SPC Plums In Juice
Drinks
SPC Plums In Juice
825g · SPC
Woolworths
$5.00
60.6c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$3.92 / 100g
$4.70
120g
$3.92 / 100g
$4.70
120g
$3.92 / 100g
$4.70
425g
82.4c / 100g
$3.50
825g
60.6c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.00
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Diced Peaches in Juice 4 Pack 125g
at Aldi
500g
$1.79
35.8c / 100g
24.8c less per 100g
Add to cart
Peach Slices In Juice
at Coles
825g
$3.00
36.4c / 100g
24.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.00
Add from Woolies
Aisle
Drinks
Brand
SPC
Size
825g
Store brand
No
Cherry Tomatoes in Tomato Juice 400g
at Aldi
400g
$1.49
37.3c / 100g
23.4c less per 100g
Add to cart
Peach Slices In Juice
at Coles
410g
$1.65
40.2c / 100g
20.4c less per 100g
Add to cart