Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacktacular Fruity Pouch Fruit Puree Apple & Strawberry Paw Patrol | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Snacktacular Fruity Pouch Fruit Puree Apple & Strawberry Paw Patrol
Fruit & Veg
Snacktacular Fruity Pouch Fruit Puree Apple & Strawberry Paw Patrol
90g · Snacktacular
Woolworths
$4.00
$5.00
$4.44 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
8g
$21.25 / 100g
$1.70
90g
$4.44 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Snacktacular
Size
90g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strawberry Topping
at Coles
580g
$3.20
55.2c / 100g
$3.89 less per 100g
Add to cart
Strawberry Fruit Puree Blend Pouch
at Coles
90g
$0.95
$1.06 / 100g
$3.39 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Special
Overnight Oat Sachets Strawberry & Vanilla Flavour
at Coles
350g
$5.50
$7.00
$1.57 / 100g
$2.87 less per 100g
Add to cart
Frosting Strawberry
at Coles
400g
$6.50
$1.63 / 100g
$2.82 less per 100g
Add to cart