Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Coconut Flour | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Macro Organic Coconut Flour
Pantry
Woolworths own brand
Macro Organic Coconut Flour
400g · Macro
Woolworths
$5.30
$1.32 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.30
Lowest
$5.30
Highest
$5.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.32 / 100g
Viewing
$5.30
500g
$1.10 / 100g
$5.50
750g
$1.10 / 100g
$8.25
750g
$1.10 / 100g
$8.25
1kg
47c / 100g
Best value per 100g
$4.70
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Plain Flour 2kg
at Aldi
2kg
$2.39
12c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart
Self Raising Flour 2kg
at Aldi
2kg
$2.39
12c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.30
Add from Woolies
47c / 100g
$4.70
Details
Aisle
Pantry
Brand
Macro
Size
400g
Store brand
Woolworths
Plain Flour
at Coles
2kg
$2.40
12c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart
Self Raising Flour
at Coles
2kg
$2.40
12c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart