Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dollar Sweets 100S & 1000S Jar | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Dollar Sweets 100S & 1000S Jar
Other
Dollar Sweets 100S & 1000S Jar
155g · Dollar Sweets
Woolworths
$3.50
$2.26 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
90g
$4.06 / 100g
$3.65
115g
$3.04 / 100g
$3.50
145g
$4.14 / 100g
$6.00
155g
$2.26 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.50
Details
Aisle
Other
Brand
Dollar Sweets
Size
155g
Store brand
No
Woolworths
$3.50
Add from Woolies