Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
La Gina Diced Tomatoes | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
La Gina Diced Tomatoes
Fruit & Veg
La Gina Diced Tomatoes
800g · La Gina
Woolworths
$2.50
31.3c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
190g
$1.58 / 100g
$3.00
400g
35c / 100g
$1.40
400g
35c / 100g
$1.40
400g
35c / 100g
$1.40
400g
35c / 100g
$1.40
800g
31.3c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Italian Diced Tomatoes 400g
at Aldi
400g
$0.95
23.8c / 100g
7.5c less per 100g
Add to cart
Italian Diced Tomatoes
at Coles
800g
$2.00
25c / 100g
6.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Viewing
$2.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
La Gina
Size
800g
Store brand
No
Italian Diced Tomatoes
at Coles
400g
$1.10
27.5c / 100g
3.8c less per 100g
Add to cart
Whole Peeled Italian Tomatoes
at Coles
400g
$1.10
27.5c / 100g
3.8c less per 100g
Add to cart