Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kan Tong Honey Soy & Garlic Meal Base Pouch | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Kan Tong Honey Soy & Garlic Meal Base Pouch
Pantry
Kan Tong Honey Soy & Garlic Meal Base Pouch
175g · Kan Tong
Woolworths
$2.70
$3.00
$1.54 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Kan Tong
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Microwave Rice Pouch Basmati 250g
at Aldi
250g
$1.49
59.6c / 100g
94.7c less per 100g
Add to cart
Microwave Rice Pouch Jasmine 250g
at Aldi
250g
$1.49
59.6c / 100g
94.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.70
Add from Woolies
Microwave Rice Pouch Long Grain White 250g
at Aldi
250g
$1.49
59.6c / 100g
94.7c less per 100g
Add to cart
Brown Rice Microwave Pouch 250g
at Aldi
250g
$1.49
59.6c / 100g
94.7c less per 100g
Add to cart