Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacktacular Fruit Pouch Apple & Mango Puree | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Snacktacular Fruit Pouch Apple & Mango Puree
Fruit & Veg
Snacktacular Fruit Pouch Apple & Mango Puree
90g · Snacktacular
Woolworths
$4.00
$5.00
$4.44 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Snacktacular
Size
90g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tomato Puree
at Coles
410g
$2.50
61c / 100g
$3.83 less per 100g
Add to cart
Strawberry Fruit Puree Blend Pouch
at Coles
90g
$0.95
$1.06 / 100g
$3.39 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Fruit Puree Mixed Berry
at Coles
90g
$0.95
$1.06 / 100g
$3.39 less per 100g
Add to cart
Mango Fruit Puree Blend Pouch
at Coles
90g
$0.95
$1.06 / 100g
$3.39 less per 100g
Add to cart