Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Always Fresh Olives Anchovy Stuffed | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Always Fresh Olives Anchovy Stuffed
Other
Always Fresh Olives Anchovy Stuffed
235g · Always Fresh
Woolworths
$4.80
$2.04 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.80
Lowest
$4.80
Highest
$4.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
235g
$2.04 / 100g
Viewing
$4.80
450g
$1.16 / 100g
Best value per 100g
$5.20
Details
Aisle
Other
Brand
Always Fresh
Size
235g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Stuffed Green Olives
at Coles
445g
$2.25
50.6c / 100g
$1.54 less per 100g
Add to cart
Giant Pimento Stuffed Olives
at Coles
450g
$4.00
88.9c / 100g
$1.15 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.80
Add from Woolies
Stuffed Green Olives
at Coles
440g
$4.00
90.9c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart
Stuffed Olives Pimento
at Coles
700g
$6.40
91.4c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart