Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bryne Co Sliced Red Onions | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Bryne Co Sliced Red Onions
Fruit & Veg
Bryne Co Sliced Red Onions
300g · Bryne Co
Woolworths
$3.30
$1.10 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Bryne Co
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
I'm Perfect Onions Prepack
at Coles
2kg
$4.50
22.5c / 100g
87.5c less per 100g
Add to cart
Brown Onions
at Coles
1kg
$2.50
25c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.30
Add from Woolies
Brown Onions 1kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
80.1c less per 100g
Add to cart
Brown Onions per kg
at Aldi
180g
$0.63
35c / 100g
75c less per 100g
Add to cart