Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Fruit Chutney | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Fruit Chutney
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Fruit Chutney
260g · Woolworths
Woolworths
$2.80
$1.08 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
260g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit Chutney
at Coles
525g
$5.30
$1.01 / 100g
6.7c less per 100g
Add to cart
Caramelised Onion & Balsamic Chutney
at Coles
270g
$2.80
$1.04 / 100g
4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies