Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Blue Banner Onions Pickled | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Blue Banner Onions Pickled
Fruit & Veg
Blue Banner Onions Pickled
525g · Blue Banner
Woolworths
$6.00
$7.00
$1.14 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Blue Banner
Size
525g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pickled Cucumber
at Coles
1.4kg
$7.60
54.3c / 100g
60c less per 100g
Add to cart
Sliced Pickled Red Onions
at Coles
500g
$4.00
80c / 100g
34.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
Brown Pickled Onions
at Coles
500g
$4.00
80c / 100g
34.3c less per 100g
Add to cart
White Pickled Onions
at Coles
500g
$4.00
80c / 100g
34.3c less per 100g
Add to cart