Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Angas Park Australian Prunes Pitted | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Angas Park Australian Prunes Pitted
Pantry
Angas Park Australian Prunes Pitted
250g · Angas Park
Woolworths
$4.95
$6.20
$1.98 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.98 / 100g
Viewing
$4.95
500g
$1.88 / 100g
$9.40
1kg
$1.53 / 100g
$15.30
1kg
93c / 100g
Best value per 100g
$9.30
Details
Aisle
Pantry
Brand
Angas Park
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dried Fancy Large Prunes
at Coles
750g
$6.70
89.3c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Whole Australian Prunes
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$1.05 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.95
Add from Woolies
Dried Pitted Prunes
at Coles
1kg
$12.00
$1.20 / 100g
78c less per 100g
Add to cart
Prunes Pitted
at Coles
500g
$6.50
$1.30 / 100g
68c less per 100g
Add to cart